! Görünmeyen En iyi Koruma !

Firmalar

Araçlarınıza kaput filmi diye folyo yapılmasına müsade etmeyin. Ucuz diye hiçbir yararı olmayan aksine güneşte boyaya zarar veren pvc esaslı folyo yerine, urethane film olan gerçek boya koruma filmi kullanın. Ucuz malzeme, kolay işçilik diye sizi folyoya yönlendirenlere kanmayın. Gerçek kaput filminin komple kaput için sadece film maliyeti 350-400 TL dir. Komple kaputa 100-200 arası fiyatlar ancak folyo ile mümkün olur.

Haberler

26.08.2008

Ulaştırma bakanlığı tarafından açıklanan 2010 yılına kadar kadar geçerli kusurlar tablosu. Yeni Araç Muayenesi kuralları. TÜVTURK hakkında..

devamı...

Daha DetaylI bilgi

(+) 90 - 216 - 472 87 00

UV ISINLARINA KESIN ÇÖZÜM

mozalisa

DÜNYADA ILK VE TEK UV ISINLARINA %99.9 ENGEL

Direk günes isigi çok zararli ultraviyole isinlar içerir.
Bu isinlar kumaslarinizin, mobilyalarinizin ve vitrindeki ürünlerinizin çok kisa sürede solmalarina sebep olur. Ayrica bu ultraviyole isinlarinin kansere sebep oldugu bilinmektedir. Bu zararli isinlardan korunmak için pencerenizi veya vitrininizi panjurla ya da tahtalarla tamamen kapatmaniz gerekir. Ya da vitrinde ki ürülerinizi her zaman defolu olarak ayirmaniz gerekir.

grafik

Vitrin filmi, UV probleminizi ortadan kaldiracak bir ürün. Tüm SolarMaster filmleri ultraviyole isinlarini dar spektrumda %95-99 önlemektedir. Vitrin filmi ile bu oran %99.9 seviyelerine çikmaktadir. Yani neredeyse bu zararli isinlarin tamamini önlemektedir. Bu oranda bir konuma dünyada ilk vetek olarak SOLARMASTER ürünlerinde bulunmaktadir. Bu sayede SOLARMASTER filmleri ile vitrindeki ürünlerinizin, mobilya ve kumaslarinizin UV isinlarindan kaynaklanan solmalarini neredeyse tamamen önlemis olacaksiniz. Ayrica kendiniz de bu zararli isinlardan korunacaksiniz.grafik