! Görünmeyen En iyi Koruma !

Firmalar

Araçlarınıza kaput filmi diye folyo yapılmasına müsade etmeyin. Ucuz diye hiçbir yararı olmayan aksine güneşte boyaya zarar veren pvc esaslı folyo yerine, urethane film olan gerçek boya koruma filmi kullanın. Ucuz malzeme, kolay işçilik diye sizi folyoya yönlendirenlere kanmayın. Gerçek kaput filminin komple kaput için sadece film maliyeti 350-400 TL dir. Komple kaputa 100-200 arası fiyatlar ancak folyo ile mümkün olur.

Haberler

26.08.2008

Ulaştırma bakanlığı tarafından açıklanan 2010 yılına kadar kadar geçerli kusurlar tablosu. Yeni Araç Muayenesi kuralları. TÜVTURK hakkında..

devamı...

Daha DetaylI bilgi

(+) 90 - 216 - 472 87 00

Işık Var Isı Yok

ir

DÜNYADA ILK VE TEK

Aynalı seri cam filmlerinde ısıyı %80 oranında keserken ışıkta aynı oranlarda kesilmekte. UV %99 kesilmekte. Ofiste, evde goruntuyu engellemeden ısıyı kesmek mumkun mu, araç surerken ön camda ışığı kesmeyen film sayesinde araç sürmek mümkün mü?

grafik

SOLARMASTER ın bir kaç sene önce piyasaya sunduğu IR (infrared rejection) cam filmleri ile bu mumkun. %60 ışık geçiren bir film IR nin nerdeyse tamamını engellemekte, %70 e yakın ısıyı kesmektedir. %65, %70 gibi ışık geçiren diğerleri de ısıyı %50-60 arasında engellemektedir. Görüntünüzü gündüz ve de akşam engellemeden ısıyı engelleyin.